WYNIKI KZK

KZK Motodrom 2018 - runda 2

PIERWSZE MIEJSCE W KLASIE TO GODZINA JAZDY W:
Klasa 1
SPONSOR KLASY
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 116 Mateusz Zawadzki Fiat CC 1:23.8883.881:22.6782.671:21.7381.73164.4015
2 117 Jakub Rytczak Daewoo Tico 1:26.1286.121:25.9785.971:25.7085.70171.6712
Klasa 2
ZOSTAŃ SPONSOREM KLASY
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 202 Błażej Śmigielski Mazda 323C 1:14.90179.901:13.9973.991:13.2373.23147.2215
2 224 Marcin Tomczak BMW E30 1:14.4874.48LIMIT110.991:15.1775.17149.6512
3 204 Kuba Gawęda BMW 318 1:19.2179.211:18.7678.761:18.1678.16156.9210
4 222 Damian Bińkiewicz Mazda 323 1:23.9883.981:22.9682.961:20.2480.24163.208
5 220 Dawid Olejnicki Mazda 323C 1:25.9685.961:24.67194.671:26.1286.12172.087
6 223 Aneta Fabjanowska Mazda 323C 1:43.50103.501:39.9999.991:32.7592.75192.746
Klasa 3
ZOSTAŃ SPONSOREM KLASY
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 301 Tomasz Zamojski BMW E30 1:10.5870.581:10.2770.271:9.4569.45139.7215
2 302 Artur Dworzecki BMW E36 1:11.9971.991:13.1073.101:11.52176.52145.0912
3 303 Łukasz Gałka Audi A3 1:14.8574.851:15.9875.981:15.4175.41150.2610
4 316 Kamila Jaksa Mazda 323F BA 1:25.1785.171:22.7382.731:21.5181.51164.248
5 319 Michał Dębicki Renault Clio 1:23.7283.721:23.1283.121:21.66186.66166.847
6 318 Adam Szczepaniak Mazda 323 1:26.3386.33LIMIT105.411:27.5387.53173.866
Klasfikacja generalna
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTO SUMA PKT
1 301 Tomasz Zamojski BMW E30139.7215
2 302 Artur Dworzecki BMW E36145.0912
3 202 Błażej Śmigielski Mazda 323C147.2210
4 224 Marcin Tomczak BMW E30149.658
5 303 Łukasz Gałka Audi A3150.267
6 204 Kuba Gawęda BMW 318156.926
7 222 Damian Bińkiewicz Mazda 323163.205
8 316 Kamila Jaksa Mazda 323F BA164.244
9 116 Mateusz Zawadzki Fiat CC164.403
10 319 Michał Dębicki Renault Clio166.842
11 117 Jakub Rytczak Daewoo Tico171.671
12 220 Dawid Olejnicki Mazda 323C172.080
13 318 Adam Szczepaniak Mazda 323173.860
14 223 Aneta Fabjanowska Mazda 323C192.740