Aktualności

Automobilklubu Łódzkiego

Weekend z imprezami [GALERIE]

KZK, Pożegnanie wakacji, StreetLodz Show 2

W ostatnią niedzielę, 27 sierpnia odbyło się kilka imprez z naszym udziałem.

Tradycyjnie w niedzielne popołudnie na Motodromie w kolejnej rundzie rywalizowali ze sobą kierowcy w Konkursie Zręczności Kierowców.


W Tomaszowie Mazowieckim odbyła się impreza dla posiadaczy pojazdów zabytkowych na pożegnanie wakacji, zorganizowana wraz z Tomaszowskimi klasykami.

Gratulujemy naszemu klubowemu koledze, Adamowi Nopartowi wygranej w kategorii „Najciekawsza załoga”.


W ciągu dnia pod Atlas Areną spotkali się miłośnicy tuningu i pojazdów zabytkowych „StreetLodz Show 2”. Spośród wielu konkurencji, które się odbyły Automobilklub Łódzki wsparł tą, na najładniejszego klasyka. Gratulujemy wygranym!

Skomentuj

Your email address will not be published.*Możesz używać tych tagów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top
X