Bezpieczna droga do szkoły

Ogólnopolski konkurs na plakat

W roku 2017 Ogólnopolski konkurs na plakat „Bezpieczna Droga do Szkoły”
został odwołany.

Zapraszamy w przyszłym roku


Regulamin 2016

XXXIII Ogólnopolski konkurs na plakat
„Bezpieczna Droga do Szkoły” – 2016 r.

W Y N I K I

  • Przedszkola:

I miejsce:

Antonina Spętana /lat 5/ – Przedszkole Miejskie 33 Łódź

II miejsce:

Aleksandra Łuczak /lat 7/ – Przedszkole Miejskie nr 1 Ozorków

III miejsce:

Maja Cielecka /lat 5/
Maria Itczak-Korycka /lat 5/
Michalina Kołkowska /lat 5/
Matylda Kwaśniewska /lat 5/ – Przedszkole Miejskie 160 Łódź

IV miejsce:

Zuzanna Matczak /lat 6/ – Przedszkole Miejskie nr 3 Głowno

V miejsce:

Zuzanna Żmuda-Trzebiatowska /lat 6/ – Przedszkole Miejskie 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi

Wyróżnienie:

Ksawery Kassassir /lat 6/ – Przedszkole miejskie nr 199 w Łodzi

Hania Stefańska
Kacper Tomaszewski
Maciej Redzisz
Nikodem Rydlewski
Lucek Zaborowski
Olek Krakowiak
Marcel Andrzejczak
Piotr Tomankiewicz – Przedszkole Samorządowe Stryków

Amelia Buczel /lat 6/ – Przedszkole Miejskie nr 1 Ozorków

Amelia Kubus /lat 5/ – Przedszkole Miejskie nr 1 Ozorków

Inka Rogalska /lat 7/ – Przedszkole Miejskie nr 1 Ozorków

Barbara Borkowska / lat 5/ – Przedszkole Miejskie nr 9 Łódź

  • Szkoły podstawowe- klasy I – III

I miejsce:

Katarzyna Redeł /lat 8/ – Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź

II miejsce:

Nadia Małachowska /lat 8/ – Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź

III miejsce:

Łukasz Wojciechowski /lat 9/ – Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź

IV miejsce:

Marcin Dmowski /lat 7/ – Szkoła Podstawowa nr 7 Łódź

Wyróżnienia:

Daria Kosonoga / lat 7/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

Marta Ciszek /lat 9/ – Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź

Wanesa Panic /lat 13/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

Wiktoria Brociek /lat 7/ – Szkoła Podstawowa nr 7 Łódź

Julia Borchon /lat 9/ – Szkoła Podstawowa nr 2 Łódź

  • Szkoły podstawowe- klasy IV – VI

I miejsce:

Piotr Nagalewski /lat 11/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

II miejsce:

Mateusz Kalwiński /lat 11/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

III miejsce:

Sonia Sieradzan /lat 13/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

IV miejsce:

Agata Kacprzak /VI klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 205 Łódź

V miejsce:

Kamil Wielgus /lat 10/ – Szkoła Podstawowa nr 141 Łódź

VI miejsce:

Jan Dłabich /VI klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 205 Łódź

Wyróżnienia:

Marek Grądzki /VI klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 205 Łódź

Julia Głydziak /IV klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 3 Zgierz

Natalia Pietrzak /IV klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 205 Łódź

Mateusz Szrajber /lat 11/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

Jakub Drozdalski /IV klasa/ – Szkoła Podstawowa nr 3 Zgierz

Natalia Najgebauer /lat 11/ – Szkoła Podstawowa nr 109 Łódź

  • Szkoły ponadgimnazjalne

Wyróżnienia:

Klaudia Pawlik /II TO/ – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łodzi

Weronika Wojtas /lat 19/ – Łódzka Szkoła Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa – Technikum ANAGRA

  • Placówki specjalne

Wyróżnienia:

Kamila Smolarek /I LO/ – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Łodzi

Marzena Nowak /lat 22/ – Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi

Kamila Szkopiecka /lat 22/ – Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi

Back to top
X