WYNIKI

Mistrzostwa AŁ w Super Sprint - runda 2

Klasa 1
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 102 Hubert Schabowicz Fiat SC 1:6.1066.101:5.7965.791:5.5365.53131.3225
2 101 Łukasz Bracki Fiat CC 1:7.7567.751:8.7068.701:7.2467.24134.9918
Klasa 2
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 203 Piotr Grabowski Toyota Corolla 1:16.3676.361:15.3675.361:14.2974.29149.6525
Klasa 3
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 303 Zbigniew Pastusiak Honda Civic 1:6.2566.251:6.3566.351:6.5666.56132.6025
2 301 Bartosz Lubocha Honda Civic 1:7.1267.121:8.45173.451:7.3467.34134.4618
3 302 Tomasz Burek BMW E36 1:20.9385.931:16.2376.231:16.1376.13152.3615
Klasa 4
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 401 Tomasz Zamojski BMW E30 1:4.1464.141:2.9162.911:2.4662.46125.3725
2 405 Marcin Tomczak BMW E30 1:5.8365.831:5.7565.751:5.4365.43131.1818
3 404 Marcin Srebrzyński Peugeot 206 1:6.6966.691:6.2566.251:5.1765.17131.4215
4 402 Szymon Goska Peugeot 206 1:12.64282.641:7.44172.441:8.7968.79141.2312
5 403 Krystian Pawlata Peugeot 206 1:20.8980.891:13.5973.591:12.9272.92146.5110
Klasa 5
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 502 Artur Dworzecki BMW E36 1:2.8562.851:2.3462.341:2.3262.32124.6625
2 501 Łukasz Gałka Seat Ibiza 1:7.8972.891:8.4168.411:8.7368.73137.1418
Klasa 6

Wyniki są wyświetlane po ukończeniu 2 przejazdu przez zawodnika.

Klasfikacja generalna
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTO SUMA PKT
1 502 Artur Dworzecki BMW E36124.6625
2 401 Tomasz Zamojski BMW E30125.3718
3 405 Marcin Tomczak BMW E30131.1815
4 102 Hubert Schabowicz Fiat SC131.3212
5 404 Marcin Srebrzyński Peugeot 206131.4210
6 303 Zbigniew Pastusiak Honda Civic132.608
7 301 Bartosz Lubocha Honda Civic134.466
8 101 Łukasz Bracki Fiat CC134.994
9 501 Łukasz Gałka Seat Ibiza137.142
10 402 Szymon Goska Peugeot 206141.231
11 403 Krystian Pawlata Peugeot 206146.510
12 203 Piotr Grabowski Toyota Corolla149.650
13 302 Tomasz Burek BMW E36152.360