WYNIKI

Mistrzostwa AŁ w Super Sprint - runda 4

Klasa 1
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 102 Hubert Schabowicz Fiat SC 1:7.1267.121:6.6266.621:7.1767.17133.7425
2 101 Łukasz Bracki Fiat CC 1:9.0969.091:7.4767.471:8.1468.14135.6118
Klasa 2
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 201 Mateusz Zawadzki Fiat CC 1:7.03172.031:6.2066.201:5.8165.81132.0125
2 203 Piotr Grabowski Toyota Corolla 1:14.7374.731:14.22179.221:13.6973.69148.4218
Klasa 3
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 303 Zbigniew Pastusiak Honda Civic 1:10.8870.881:7.8867.881:7.6067.60135.4825
2 302 Tomasz Burek BMW E36 1:16.7476.741:13.84178.841:13.9273.92150.6618
Klasa 4
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 401 Tomasz Zamojski BMW E30 1:3.1863.181:2.3062.301:1.6261.62123.9225
2 407 Bartosz Lubocha Renault Clio 1:6.4566.451:4.91169.911:4.8464.84131.2918
3 408 Kuba Gawęda BMW 318ti 1:6.2466.241:5.6165.611:5.7065.70131.3115
4 405 Marcin Tomczak BMW E30 1:6.3571.351:5.9565.951:5.5365.53131.4812
5 406 Szymon Gałczyński BMW E30 1:7.7267.721:7.3467.341:8.2868.28135.0610
6 403 Krystian Pawlata Peugeot 206 1:11.2871.281:9.8869.881:11.0071.00140.888
7 409 Rafał Szula BMW E36 1:11.66281.661:11.2371.231:11.7471.74142.976
Klasa 5
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTOCZAS 1PKT 1CZAS 2PKT 2CZAS 3PKT 3 SUMA PKT
1 502 Artur Dworzecki BMW E36 1:4.0064.001:4.3064.301:3.2063.20127.2025
2 501 Łukasz Gałka Subaru Impreza LIMIT96.001:33.3493.341:20.5480.54173.8818
Klasa 6

Wyniki są wyświetlane po ukończeniu 2 przejazdu przez zawodnika.

Klasfikacja generalna
MIEJSCE NR KIEROWCA AUTO SUMA PKT
1 401 Tomasz Zamojski BMW E30123.9225
2 502 Artur Dworzecki BMW E36127.2018
3 407 Bartosz Lubocha Renault Clio131.2915
4 408 Kuba Gawęda BMW 318ti131.3112
5 405 Marcin Tomczak BMW E30131.4810
6 201 Mateusz Zawadzki Fiat CC132.018
7 102 Hubert Schabowicz Fiat SC133.746
8 406 Szymon Gałczyński BMW E30135.064
9 303 Zbigniew Pastusiak Honda Civic135.482
10 101 Łukasz Bracki Fiat CC135.611
11 403 Krystian Pawlata Peugeot 206140.880
12 409 Rafał Szula BMW E36142.970
13 203 Piotr Grabowski Toyota Corolla148.420
14 302 Tomasz Burek BMW E36150.660
15 501 Łukasz Gałka Subaru Impreza173.880